Zgjedhjet 2017 - Demiraj në Kavajë: Do garantojmë rezultat të pandikuar nga njerëzit

Ora News Emisione · 781 views
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Ne orën 11: 40 minuta në KZAZ nr 42 të Kavajës ka shkuar ministri i Brendshem Dritan Demiraj.
Ne nje prononcim per median ai deklaroi: “Qëllimi i ardhjes sime është mbarëvajtja e punës së këtij proçesi. Ju e dini që kjo është e fundit, jam në mbështetje të policisë që të realizojë misionin e saj. Jemi këtu që të garantojmë një rezultat që të mos jetë i ndikuar nga njerëzit, i bëj thirrje të gjithë mbështetësve të partive të qëndrojnë larg KZAZ, të zbatojnë rendin dhe sigurinë. Të lejojnë policinë dhe numëruesit e votave të mbarojnë punën”.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/ne-kavaje-fnsh-blindon-kzaz-pritet-te-nise-numerimi-per-kryetarin-e-bashkise/